Sieci komputerowe

Nasza oferta obejmuje kompleksowy zakres usług związanych z projektowaniem, budową oraz administracją sieci komputerowych. Projekty wykonywane są w oparciu o technologie miedziane, optyczne i bezprzewodowe. Naszą kadrę stanowią doświadczeni specjaliści, którzy profesjonalnie doradzą Państwu w wyborze odpowiedniej technologii, dostosowanej do potrzeb i  możliwości.

Wykorzystywane technologie:

  • Sieci miedziane- jest to najtańsza i najpopularniejsza technologia wykonywania sieci komputerowych. Sieci te wykorzystuje się najczęściej do łączenia urządzeń i komputerów wewnątrz budynków.
  • Sieci bezprzewodowe- w zależności od potrzeb wykonujemy sieci bezprzewodowe wykorzystujące nielicencjonowane pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz lub pasma wymagające licencji. Technologia ta pozwala na zintegrowanie systemów sieci, których połączenia tradycyjnymi metodami jest niemożliwe bądź nieopłacalne.
  • Sieci światłowodowe- wykonywane są tam gdzie wymagana jest najwyższa wydajność oraz niezawodność, na przykład w miejscach o znacznych zakłóceniach elektromagnetycznych oraz do tworzenie połączeń wychodzących poza zasięg sieci miedzianych.

Oferujemy również rozbudowę i modernizację istniejących sieci każdego rodzaju.

Dla naszych Klientów oferujemy audyt bezpieczeństwa sieci komputerowych. Dzięki tej usłudze otzrzymają Państwo pełną informację o poziomie bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej, udokumentowaną końcowym raportem wraz z zaleceniami poaudytowymi.