Strony internetowe

W dzisiejszych czasach strona internetowa to jeden z niemalże niezbędnych elementów każdej firmy, która stanowi fundament promocji w Internecie. Dzięki nawet najprostszej stronie klienci mogą znaleźć informacje o zakresie działalności czy dane kontaktowe, a to może zaważyć na tym, że wybiorą właśnie Ciebie spośród szerokiej konkurencji.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym HTML 5 oraz CSS 3, a także w oparciu o najnowsze standardy, w tym tzw. Responsive Web Design.

W skład naszych usług wchodzą między innymi:

  • Projektowanie wyglądu strony oraz dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb klienta,
  • Połączenie strony internetowej z systemem zarządzania treścią (CMS), który umożliwia klientowi samodzielne dodawanie i modyfikowanie treści na stronie bez posiadania specjalistycznej wiedzy,
  • Umieszczenie treści, przesłanych przez klienta na stronie,
  • Wsparcie techniczne oraz logistyczne,
  • Wdrożenie systemu statystyk (opartego na Google Analytics), który pomoże dostarczyć szczegółowe informacje o użytkownikach odwiedzających naszą witrynę.

 

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości oraz przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.